עמדות טעינה ציבוריות

אם יש לכם רכב חשמלי, חשוב שתכירו ותדעו היכן ישנן עמדות טעינה ציבוריות. המצב האידאלי הוא דווקא להטעין את הרכב בעמדת טעינה ביתית. לא רק שזה נוח ומספק לכם סוללה מלאה לכל היום שלמחרת, גם מבחינה טכנית יש לזה יתרון. הטעינה האטית היא הטעינה האידאלית עבור הרכב, היא מסייעת לשמר את הסוללה ולהבטיח לכם זמן שימוש ארוך בסוללה מבלי צורך בהחלפה. אך גם כאשר יש לכם מערכת טעינה ביתית, עשוי להיות צורך בעמדות טעינה ציבוריות. עמדות טעינה ציבוריות מספקות טעינה מהירה, בדרך כלל כחצי שעה לצורך טעינת 80% מהסוללה. בדרך כל הן מתאימות לכל סוגי הרכבים החשמליים, מלבד עמדות המיועדות לרכבי טסלה בלבד. תוכלו למצוא אותן במקומות שונים בארץ, כמו למשל מגרשי חנייה ומקומות ציבוריים אחרים. עמדות טעינה אלו מספקות לכם שירותי טעינה בתשלום. שימו לב כי הן עסק לכל דבר, ולכן המחיר שתשלמו יהיה גבוה יותר ממחיר הטעינה בבית.

מתי זקוקים לעמדות טעינה ציבוריות

כמובן שמי שאין בביתו עמדת טעינה ביתית, נזקק לעמדות טעינה ציבוריות. אך גם מי שיש לו עמדת טעינה ביתית עשוי להזדקק לעמדות טעינה ציבוריות במהלך היום. בסופו של דבר זה תלוי בכמה אתם נוסעים. סוללה סטנדרטית מספיקה לקילומטרים רבים, ונהגים רבים עשויים להסתפק בטעינה בביתם המספקת להם אנרגיה לכל היום. אך ישנם גם נהגים המרבים לנסוע והם זקוקים לטעינה במהלך היום, או נהגים היוצאים לטיולים ונסיעות ארוכות. כדאי לדעת היכן ישנן עמדות טעינה ציבוריות במקומות שבהם אתם מסתובבים ולאורך המסלול הקבוע שלכם, זה תמיד טוב למקרה חירום. כמו כן אם אתם מתכננים נסיעה לחופשה או נסיעה ארוכה, וודאו שיש לכם סוללה מלאה כאשר אתם יוצאים, אך בדקו מהן אפשרויות הטעינה במהלך החופשה.

היכן יש עמדות טעינה ציבוריות

לשמחתנו כיום ישנה תשתית גדולה של עמדות טעינה ציבוריות בכל רחבי הארץ, מהצפון עד הדרום. אתם יכולים למצוא אותן בבתי מלון, תחנות דלק, מרכזי קניות, חניונים ומקומות ציבוריים. לנוחיותכם תוכלו למצוא באינטרנט מפת עמדות טעינה ציבוריות, זהו כלי מועיל ונגיש בעזרתו תוכלו למצוא עמדת טעינה קרובה. באינטרנט ישנו מידע מפורט הכולל גם את מספר עמדות הטעינה וסוג החיבור, כך שזה יהיה קלי מועיל עבורכם. גם באפליקציית וויז תוכלו למצוא עמדות טעינה ציבוריות ותוכלו להכניס אותן במסלול הנסיעה שלכם. שימו לב גם לגבי אופן התשלום בעמדות הטעינה הציבוריות. במקרים רבים התשלום נעשה באמצעות אפליקציה אותה עליכם להתקין על המכשיר הנייד ובאמצעותה מתבצע התשלום, ולעתים יש צורך בהתקנת צ‘יפ מיוחד על הרכב. כדאי להיערך מראש. האפליקציות גם יכולות להראות לכם את מיקומי העמדות. בזכות הפריסה הארצית של עמדות הטעינה, הרכבים החשמליים יכולים לנסוע ללא הגבלה בכל חלקי הארץ ותמיד למצוא פתרון זמין לצורך ההטענה. הרכבים החשמליים הופכים לדבר שכיח יותר, ובתאם לכך אנו רואים עוד ועוד עמדות טעינה המאפשרות להגשים את המהפכה הירוקה.

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים