עמדת טעינה בעסק לרכב חשמלי

עמדת טעינה בעסק לרכב חשמלי יכולה להתאים את העסק שלכם לצרכים של המחר. ובעצם זה לא מחר, אלא היום. רכבים חשמליים כבר נעים בכבישי הארץ והביקוש להם רק הולך וגובר. הם מאפשרים לנו ליהנות מפתרון זול בזכות החיסון בדלק יקר, וכמובן מביאים איתם תועלת סביבתית אדירה. גם אנשים פרטיים וגם עסקים עם ציי רכב עוברים היום לרכבים חשמליים. עמדת טעינה בעסק לרכב חשמלי תאפשר לכם לסייע לעובדים שלכם, וגם לתפקוד העסק. הם יכולים להטעין את הרכבים של העובדים, וכל להעניק להם נוחות ולחסוך להם בזמן. בעודם מבלים שעות ארוכות במשרד הרכב שלהם נטען. וכמובן שאלו יכולים להיות הרכבים של העסק, אשר ייהנו מפתרון הטענה זמין, קרוב וזול. כך הנהגים שלכם לא יצטרכו לחפש אחר עמדות טעינה ציבוריות. עמדת טעינה לרכב חשמלי בעסק יכולה גם לשפר את השירות שלכם ללקוחות. למשל ניתן להתקין עמדות טעינה עבור אורחי בית המלון, אורחי המסעדה, המבקרים במקומות בילוי ואולמות אירועים, מרכזי קניות ועוד.

חיסכון בעלויות

באמצעות התקנת עמדת טעינה בעסק לרכב חשמלי, אתם לא רק נהנים מכל היתרונות הסביבתיים, אתם גם זוכים בחיסכון נוסף. ברמת העיקרון רכב חשמלי מאפשר לכם להוזיל בצורה משמעותית את מחיר הנסיעה לקילומטר. אך באמצעות עמדת טעינה בעסק לרכב חשמלי, תוכלו לחסוך עוד יותר בעלויות. כך תצמצמו את את התלות שלכם בעמדות טעינה ציבוריות הגובות מחירים גבוהים יותר. אתם תשלמו על פי עלויות החשמל ללא תוספות. עבור עסק המחזיק ברכבים רבים החיסכון השנתי עשוי להיות משמעותי. כמו כן העסק שלכם ממש לא רוצה להיות תלוי בעמדות הטענה ציבוריות, הן יגזלו זמן רב משעות העבודה של העובדים. כאשר יש לכם עמדת טעינה בעסק אתם יכולים לנצל את הזמן שהרכב במגרש החנייה לצורך ההטענה, מבלי לפגוע בזמן העבודה. ישנו עוד חיסרון לעמדות הטעינה הציבוריות. הן עושות שימוש בטעינת DC מהירה. זה אולי נשמע מעולה, אך בפועל זוהי אינה צורת הטעינה האידאלית, וגם לא מתאימה לכל סוגי הרכבים. טעינה מהירה מאיצה את בלאי הסוללה ומקצרת את חייה. לכן יתכן כי תעדיפו הטענת AC בעסק.

פוטנציאל עסקי

עד עכשיו דיברנו על היתרון והחיסכון עבור העסק והעובדים. אך לעמדת טעינה בעסק לרכב חשמלי יש גם פוטנציאל עסקי. אם העסק שלכם יכול לאפשר גם לרכבים אחרים להשתמש בעמדות ההטענה, כך תוכלו להפוך זאת למקור הכנסה נוסף עבור העסק. תוכלו לגבות תשלום עבור שירותי ההטענה ולהגדיל את מקורות ההכנסה של העסק. זהו יתרון כלכלי אשר יכול לתרום לעסק רבות. ניתן להתקין עמדת טעינה בעלת יכולות ניטור. כך תוכלו לפקח על השימוש במערכת ולהבטיח כי רק עובדים מורשים או לקוחות משלמים ישתמשו בעמדת ההטענה.

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים