התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי

לאחר שנים שבהם היינו תלויים בדלקים, העולם שלנו עובר שינויים – אנו עוברים לרכבים חשמליים. זהו שינוי מבורך, אך עלינו להיות מוכנים לשינוי. לצורך כך אנו זקוקים להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי, אלו הן תחנות הדלק של המחר. המאמר הזה נוגע אליכם, בין אם אתם המשפחה החושבת על החלפת הרכב החשמלי או בעלי עסק. החל משנת 2016 נמכרים בישראל רכבים חשמליים. בתחילה המכירות קצת דשדשו ובשנה הראשונה נמכרו רק כמה עשרות רכבים חשמליים בישראל. אך בשנת 2021 כבר נמכרו למעלה מ 10,000 רכבים חשמליים, דבר שסימן את מגמת השינוי. ואם יבואני הרכבים יהיו מסוגלים לספק את הדרישה, בשנת 2022 אנו צפויים ל 30,000 רכבים חשמליים. מגמת הגידול היא ברורה, וגם הסיבות לכך הן ברורות – רכבים חשמליים מאפשרים לכם להפחית בצורה משמעותית את עלות הנסיעה. זהו רק עניין של זמן עד שהרכבים החשמליים ישלטו בכבישי הארץ, ועלינו להשקיע בתשתיות המתאימות על מנת שנוכל ליהנות ממלוא הפוטנציאל. המעבר לרכבים חשמליים מביא איתו מהפכה של ממש. הוא גם חוסך בעלויות וגם מאפשר לנו להפחית את הנזקים הסביבתיים ולהילחם בהתחממות הגלובלית. זהו השינוי שהעולם צריך עכשיו.

עמדות טעינה לעסקים

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי מביאה לעסקים הזדמנויות חדשות. ראשית כל ישנם עסקים רבים המחליפים את הרכבים שלהם ברכבים חשמליים, וכך נהנים מהחיסכון המשמעותי בהוצאות הדלק. אך על מנת שיוכלו ליהנות מזמינות ונוחות, הם אינם יכולים להסתמך על נקודות הטעינה הציבוריות המציעות שירות בתשלום. גם כאשר מדובר בטעינה מהירה, עדיין זהו בזבוז זמן ושיבוש משמעותי ביום העבודה. לכם עסקים העוברים לרכבים חשמליים בוחרים בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי במקומות החנייה של העסק. כך רכבי החברה יוכלו להיטען בשעות הלילה ובשעות שבהן הרכב אינו נמצא בשימוש, מבלי לבזבז על כך זמן במהלך יום העבודה. התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי גם מביאה נוחות לעובדים המגיעים לעבודה עם רכב חשמלי. ולא רק עובדים, גם לקוחות יוכלו ליהנות מהערך המוסף. ובמקרים רבים זה יכול להעניק לכם יתרון תחרותי. אתם יכולים להציע את הטעינה בתשלום, וכך ליצור עבור העסק מקור הכנסה חדש.

עמדות טעינה ביתית למשתמש הפרטי

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי מעניינת גם את משקי הבית הפרטיים. מי שיש לו רכב חשמלי אינו מעוניין להיות תלוי בעמדות הטעינה הציבוריות. גם כאשר מדובר בטעינה מהירה, עדיין מדובר בפרק זמן של כחצי שעה. ונכון להיות גם הזמינות של נקודות הטעינה הציבוריות מוגבלת, כך שהדבר ישפיע על כל התכניות שלכם ויגזול מכם זמן מיותר. התקנת עמדת טעינה ביתית תחסוך מכם את הצורך בחיפוש אחר עמדות טעינה ציבוריות, ואת הזמן שזה גוזל. בסוף היום כאשר אתם מגיעים הביתה, בעוד הרכב יושב בחנייה ניתן להטעין אותו. וכאשר תתעוררו בבוקר תהיה לכם סוללה מלאה ומוכנה לנסיעה. ניתן לבצע התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי עבור בתים פרטיים, וישנם גם פתרונות המתאימים לבניינים משותפים. כיום ישנן אפשרויות שונות לניטור ובקרה, ומניעת שימוש לא מורשה. לצורך התקנת עמדות טעינה לעסקים יש להתקין את תשתיות החשמל המתאימות. ישנם סוגים שונים של עמדות הטענה והן מתאימות לשימושים שונים. התקנת העמדות נעשית על ידי חברות פרטיות המציעות את שירותי התכנון, ההתקנה והתחזוקה. על מנת להיות מוכנים למהפכת הרכבים החשמליים, פנו לחברה העוסקת בתחום. הם יבדקו את תנאי השטח ויעניקו לכם הצעת מחיר להתקנה. בזכות התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי תוכלו ליהנות ממחירי הטענה זולים, נוחות וזמינות.

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים